Babski wieczór o każdej porze :)

Być może już się domyślasz, że układ planet w momencie urodzenia człowieka to coś więcej niż to, co potocznie określamy swoim znakiem zodiaku.

Tak naprawdę każdy ma w sobie i przejawia w swoim życiu większość spośród 12 archetypów, czyli 12 podejść do życia lub 12 strategii działania. Dwie, trzy dominują.

I – uwaga! – ten słoneczny znak zodiaku (Baran w kwietniu, Byk w maju, Bliźnięta w czerwcu itd.) wcale nie musi być najsilniejszy.

Spojrzenie na pełny horoskop urodzeniowy pozwala powiedzieć o człowieku więcej i przede wszystkim celniej niż sama pozycja Słońca.


Jeśli chciał(a)byś dowiedzieć się o sobie lub kimś bliskim nieco więcej niż mówi opis znaku słonecznego, oferuję Ci przesłanie Wstępu do Twojego horoskopu, w ramach którego podaję:

  • przeważające archetypy (znaki zodiaku) w Twoim horoskopie urodzeniowym, w tym tzw. wielka trójka (Słońce, Księżyc, znak wschodzący)
  • żywioły i dominujący temperament
  • jeden znak zodiaku, który najlepiej Ciebie określa
  • jako jaki człowiek jesteś odbierany przez innych
  • typy idealnego partnera
  • jedno z Twoich życiowych zadań, kierunków rozwoju,

napisz e-mail na adres czesc@rozmowyprzywinie.pl z miejscem, datą i godziną urodzenia.

Swój wstęp do horoskopu otrzymasz w formie pdf z linkami do dodatkowych treści na tej stronie w ciągu tygodnia od zaksięgowania na koncie płatności w wysokości 79 zł.

Promocja: Zamawiając usługę dla 2 lub więcej osób, za każdą płacisz 79 69 zł.


W przypadku dużej liczby zainteresowanych umieszczam tutaj informację o wydłużeniu czasu realizacji usługi.